Miraç Et Mangal ve Et Tanzim


Miraç Et Mangal eşsiz lezzeti ve kalitesiyle 2011 yılından beri İstanbul Bağcılar’da hizmet vermektedir. İki ayrı şubesiyle birlikte büyümeye devam eden Miraç Et olarak müşterilerimize seçkin et sunmaktayız. Hizmet sektöründe adımızı altın harflerle yazdırmayı hedef edinip, sürekli olarak yeni ürün çeşitleriyle sıradanlıktan sıyrılmaktayız.

Özel günlerde yapılan kampanyalarla herkese hitap ederek, müşteri skalasını sürekli olarak büyütmekteyiz. Açıldığı günden beri sabit müşteri kitlesinin yanı sıra, sürekli artan potansiyel müşterilerle kaliteden ödün vermeden emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Her damak tadına uygun, özel şef tariflerimizle, Bağcılar semtinin vazgeçilmez duraklarından olmaktayız. Tüm şubelerimizde özenle hazırlanan sunumlar ve lezzetlerle, siz değerli müşterilerimizin beğenisi arzulanmaktadır.

Seçkin et çeşitlerimizle odun ateşinde mangal yiyebilir ya da tanzim satıştan alışveriş yapabilirsiniz. Tüm et çeşitlerinin satışı tanzim satış noktamızda bulunmaktadır. Tavuk, koyun, dana eti, sucuk ve özel siparişleriniz en kısa sürede hazırlanmaktadır. Tamamı steril ortamda yapılarak, el değmeden paketlenerek tarafınıza takdim edilir. Satış noktamız, çok yönlü müşteri prensibini benimseyerek; ister bir kilo isterseniz de bir ton ürün almanızı mümkün kılmaktadır.

Miraç Et Mangal, lezzetli ve yenilikçi tatları sizlerle buluşturmaktadır. Tamamı birinci sınıf etlerle yapılan özel tarifleri ister pişmiş ister çiğ sipariş edebilirsiniz.